+38 044 364 16 56
+38 067 945 04 34
+38 050 465 44 10
УКР
Інститут радіаційного захисту
Інститут радіаційного захисту (Приватне акціонерне товариство) — науково-дослідний центр оцінки якості води та стану навколишнього середовища в Україні.
Наша місія
Ідеологія
Цінності
Наша мета
Стандарти
Підтримка забезпечення безпеки навколишнього середовища та якості води для споживання населенням України.
Якість навколишнього середовища і води є запорукою здорового способу життя людини.
Відповідальність за результати оцінки досліджень.
Збереження природних ресурсів і здоров'я жителів України, убезпечити населення від впливу екологічно шкідливих чинників і можливості споживання потенційно забрудненої води.
Стандарти — МОЗ України, ISO (Міжнародна організація з стандартизації). Аналізи проводяться в Центральній дослідницькій лабораторії (ЦВЛ) на базі АТ «НДІ Радіаційного захисту Академії технічних наук України».
Сертифікати
Повноваження на діяльність лабораторії
Науково-дослідний інститут радіаційного захисту академії технологічних наук України є уповноваженим МОЗ України на проведення робіт з гігієнічної регламентації небезпечних факторів
Сертифікат МОЗ України
Центральна випробувальна лабораторія ІРЗ сертифікована відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"
та має сертифікат, виданий Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.
Фахівці Центральної випробувальної лабораторії ІРЗ мають понад 25 років неоціненного досвіду виконання різних видів санітарно-гігієнічного контролю, нормування та охорони навколишнього середовища на промислових підприємствах та інших інфраструктурних об'єктах в Україні та за кордоном.
Лабораторія є центром тестування фізико-хімічних, мікробіологічних і радіологічних показників в Україні. Системно бере участь в щорічних міжлабораторних порівняннях функціонування лідерів галузі.
Ми — незалежна лабораторія, не робимо продажів обладнання для очищення води, тому результати досліджень якості води проведені нашими фахівцями абсолютно незалежні та об'єктивні.
Нам можна довіряти
Стандарти — МОЗ України, ISO (Міжнародна організація з стандартизації). Аналізи проводяться в Центральній дослідницькій лабораторії (ЦВЛ) на базі АТ «НДІ Радіаційного захисту Академії технічних наук України».
Випробувальна лабораторія Інституту радіаційного захисту (ІРЗ) створена 23.03.1995 року на базі Академії технічних наук України. Засновник і перший керівник НІ ІРЗ —біофізик, основоположник Української наукової школи дозиметрії та радіаційного захисту Ліхтарьов Ілля Аронович.
У формуванні протоколів дослідних процесів лабораторії брали участь фахівці з досвідом роботи в міжнародних організаціях і передових лабораторіях Західної Європи і Північної Америки.
Історія створення компанії
ІРЗ — авторитетний науково-дослідний центр захисту, розробки стандартів безпеки, регламентів, вимог і критеріїв оцінки досліджень екологічного моніторингу. Фахівцями ІРЗ створені базові національні та міжнародні протоколи оцінки екологічних стандартів.
З 2004 по 2019 роки ІРЗ здійснював великомасштабну програму дозиметрії внутрішнього опромінення у міжнародному плані здійснення заходів поетапного приведення чорнобильського майданчика до безпечного стану. Програмою було охоплено понад 18 тисяч працівників, що пройшли майже 1 400 000 вимірювань.
За вагомий внесок в перетворення об'єкту «Укриття» в екологічно безпечну систему колектив ІРЗ в 2019 році отримав подяку Державного агентства України з управління зоною відчуження.
Досягнення
Наші замовники
Використовувані технології
Фотометрія
01
Потенціометрія
02
Титриметрія
04
Флуоресцентний аналіз
05
Спектро-
фотометрія
03
Експерти ЛЕМ в систематичному режимі відстежують ситуацію стану якості води в Україні. Наші фахівці стежать за розвитком світових технологічних тенденцій і обладнання в галузі досліджень якості води.
Аналіз хімічного складу води виявляє характер і ступінь забруднень досліджуваного джерела. У протоколі хімічного дослідження зразків вказуються параметри досліджень та гранично допустимі норми їх значень згідно з СанПіН 2.1.4.1074-01.
Послуги оцінки якості води
У 2020 році на замовлення населення було проведено
22858 вимірів
Ми приймаємо замовлення від підприємств і приватних осіб.
Експерти консультують замовників з усіх питань проведення досліджень
Лабораторія екологічного моніторингу - Ваш провайдер оцінки якості води
Зв’яжемось з Вами для надання більш детальної інформації
Введіть Ваш номер телефону