+38 044 364 16 56
+38 067 945 04 34
+38 050 465 44 10
УКР

Бактеріологічний аналіз води

Головним критерієм якості питної води є її вплив на здоров’я людини. В ній повинні бути відсутні токсичні та шкідливі для здоров’я речовини чи домішки антропогенного та техногенного походження. З кожним роком питання забезпечення населення якісною питною водою загострюється через забруднення поверхневих, а також підземних грунтових вод. Виникнення багатьох хвороб, зокрема інфекційних, може призвести вживання питної води незадовільної якості.

Бактеріологічний критерії якості

На погіршення стану поверхневих вод особливо впливає антропогенне забруднення, а також кліматичні умови. При зростанні середньодобової температури починає збільшуватись ріст мікроорганізмів у водних об’єктах, у тому числі патогенних. Тому на стадіях водопідготовки збільшується навантаження при процесі знезараження. Але основною причиною забруднення поверхневих вод є скиди в них великої кількості неочищених і недостатньо очищених промислових, побутових та сільськогосподарських стічних вод, зливових і талих вод з полів та територій міст.

Отже, високе мікробіологічне забруднення води вимагає ефективної дезінфекції, для цього використовують фізичні та хімічні методи дезінфекції.
Мікробіологічний аналіз води спрямований на виявлення можливого вмісту в ній патогенних мікроорганізмів, що представляють небезпеку здоров’ю людини. Лабораторне дослідження питної води проводиться за основними чотирма мікробіологічними показниками: загальне мікробне число (ЗМЧ), загальні коліформи, Е.соli (кишкова паличка) та ентерококи. Загальні коліформи та Е.соli вказують на наявність фекального забруднення води і непридатність її для споживання.

Щоб убезпечити себе від ймовірного мікробіологічного забруднення води необхідно проводити бактеріологічні лабораторні дослідження.

мікробіологічний аналіз води

Зв’яжемось з Вами для надання більш детальної інформації
Введіть Ваш номер телефону